Kontaktivaba veebikoolitus - Personaalne fotokoolitus algajale või edasijõudnud fotograafile - VALI ise ÜKS huvipakkuv teema (9 ak tundi)

Sinu pulmafotograaf - klassikalised ja ajatud pulmapildid. Pulmafotograaf Jako Ülenõmm. Fotokoolitused.
Sinu pulmafotograaf - klassikalised ja ajatud pulmapildid. Pulmafotograaf Jako Ülenõmm. Fotokoolitused.
Sinu pulmafotograaf - klassikalised ja ajatud pulmapildid. Pulmafotograaf Jako Ülenõmm. Fotokoolitused.
Sinu pulmafotograaf - klassikalised ja ajatud pulmapildid. Pulmafotograaf Jako Ülenõmm. Fotokoolitused.

Koolitus toimub iga kuu. Täpne koolituse aeg lepitakse iga kord õpilasega eraldi kokku.

Koolituse kirjeldus

Kontaktivaba veebikoolitus. Spetsiaalselt algajatele- ja edasijõudnutele välja töötatud personaalne õpe, kus õpilane saab kolme erineva teema seast valida endale ÜHE huvipakkuva teema, millele koolitusel keskendutakse. Koolitus sobib nii algajale- kui ka edasijõudnud fotograafile.


Koolituse hind: 450 €

Koolituse toimumise aadress: Veebikoolitus

Õppekava nimetus: Portree- ja pulmafotograafi täienduskoolitus.

Õppekavarühm: 0211, Audiovisuaalsed tehnikad ja meedia tootmine.


KOOLITUSE TEEMAD (õpilane valib ühe teema):


1. FOTOKAAMERA JA TEHNIKA TUNDMAÕPPIMINE - õpilane õpib tundma oma fototehnikat ja oskab seda erinevates olukordades maksimaalselt ära kasutada.


2. PULMAFOTOGRAAFINA TEGUTSEMINE - õpilane mõistab klassikalist pulmapäeva ülesehitust, norme ja selle erinevaid aspekte läbi fotograafi silmade. Kogemus ja vead millest õppida. Lisaks minu kogemus turundamisel läbi Google Ads keskkonna, oma kodulehe loomine, SEO ja kodulehe märksõnastamine, sobiva domeeni valik.


3. FOTOTÖÖTLUS ADOBE LIGHTROOM CLASSIC PROGRAMMIGA - õpilane oskab Adobe Lightroom Classic programmis pilte erinevate tööriistadega töödelda ja hallata.


Õpingute alustamise tingimused: Koolitusel osalemine.


Õppe kogumaht: 9 akadeemilist tundi, millest auditoorse ja iseseisva praktilise töö maht 9 akadeemilist tundi.


Õppe sisu:

# Mahukas teooriaõpe.

# Adobe Lightroomiga Classic fototöötlus (sõltuvalt valitud moodulist).


Õppekeskkonna kirjeldus: Veebikoolitus


Õppematerjalid: Õpilasel peab olema veebikoolitusel osalemiseks oma arvuti ja sõltuvalt valitud koolituse teemast ka oma fotokaamera ja arvutisse paigaldatud Adobe Lightroom Classic programm .


Lõpetamise tingimused ja väljastatav dokument: Koolitusel osalemine, tõend.


Kvalifikatsioon: Jako Ülenõmm on pikaajalise kogemusega fotograaf sh pulmafotograaf, kes on pildistamisega tegelenud juba üle 10 aasta. Esimestel aastatel pühendus ta looduse ilu jäädvustamisele ja väga tehnilisele makrofotograafiale, seejärel tulid reisifotograafia ja pulmade jäädvustamine. Nüüd keskendub ta täielikult pulmade pildistamisele.

Jako Ülenõmm on läbinud väga põhjaliku Töötukassa poolt korraldatava “Täieliku pulmafotograafia” koolituse, millega pandi alus oma ettevõtte loomisele ja professionaalsele pulmade jäädvustamisele. Lisaks läbiti individuaal- ja grupikoolitaja põhjalik kursus, et ka ise koolituste korraldamisega tegelema hakata. Lisaks nimetatud koolitusele on ta läbinud suurel hulgal erinevaid põhjalikke online videokoolitusi sellistelt pulmafotograafia maailma tippudelt nagu Susan Stripling, Roberto Valenzuela, Scott Robert Lim ja paljud teised.


Juhendaja/koolitaja: Jako Ülenõmm

Valdkond: Fotograafia sh pulmafotograafia

Kogemus: 10+ aastat


Kontaktandmed: www.pulmafotograaf.eu, +372 504 8371