SINU PULMAFOTOGRAAF

HEI! MINA OLEN JAKO JA OLEN SINU PULMAFOTOGRAAF

Pildistan pulmi kõikjal üle Eesti ja ka Eestist väljaspool.

Professionaalse fotograafina olen keskendunud ainult pulmade pildistamisele.
Mul on ülimalt hea meel, et oled leidnud tee mu kodulehele. Minu loodud pulmafotosid iseloomustavad märksõnad klassikaline ja ajatu, loomingulisus ja ehedad emotsioonid. Minuga koos pildistama minnes võid olla kindel, et fotosessioon on pingevaba ka paaridele, kes pole harjunud kaamera ees olema.

TÄIDA ÄRA KONTAKTIVORM SIIT

PULMAFOTOGRAAFI KOGEMUS


Olen fotograaf sh pulmafotograaf olnud juba üle kümne aasta. Professionaalsel tasemel pulmafotograafia juurde olen jõudnud läbi oma reisikogemuse. Esimese pulma pildistasin Austraalias. Olen oma kaameraga palju laias maailmas ringi reisinud ja seda igal võimalusel jäädvustanud. Armastan sportlikku eluviisi, tervislikku toitumist ja reisimist. Olen ka ise õnnelikus abielus ja pisitütre isa.

Lisaks pulmade jäädvustamisele koolitan Eestis välja noori alustavaid pulma- ja portreefotograafe, et anda neile väärtuslikku kogemust pulma- ja portreefotograafia turul. Vaata põnevaid fotograafia koolitusi allolevalt lingilt.

Sinu pulmafotograaf - klassikalised ja ajatud pulmapildid. Pulmafotograaf Jako Ülenõmm.

Macchu Picchut otsimas

Sinu pulmafotograaf - klassikalised ja ajatud pulmapildid. Pulmafotograaf Jako Ülenõmm.

Päikeseloojang Grand Canyonis

Sinu pulmafotograaf - klassikalised ja ajatud pulmapildid. Pulmafotograaf Jako Ülenõmm.

Islandil liustikul matkamas

Kristina

1 / 6

"Jako on fotograaf ülivõrdes, keda saame soovitada kahel käel! Temaga kohtudes tunned nagu oleksite juba ammused sõbrad, sest suhtlus on täiesti hinnanguvaba, täis huumorit ja mõistmist. Fotojäädvustused, mis läbi tema kaamerasilma talletatud saavad on täiesti imetabased - need on hetked, mis võtavad kogu erilise päeva selle kõige paremas võtmes kokku. Kui pulmad oleksid nagu sünnipäev - üks kord aastas, oleksime 100% püsikliendid. Siiras aitäh!"

1 / 6

KUIDAS VALIDA ENDALE JUST SEE ÕIGE PULMAFOTOGRAAF?


Tõenäoliselt oled planeerimas oma tähtsat päeva ja seisad valiku ees, kuidas leida oma tähtsat päeva jäädvustama just see õige pulmafotograaf?

Olen ka ise abielus ja tean kui raske on pruutpaaridel pulmafotograafi valida. Kõige olulisem aspekt pulmafotograafi valiku juures on see, et pulmafotograafi stiil ja käekiri vastaks sinu ootustele. Pulmapildid jäävad sulle aastateks seda erilist päeva meenutama.


Vaata pulmafotograafide kodulehtedel näidisgaleriisid ja kindlasti küsi vaatamiseks juba jäädvustatud täispikk pulmapäeva galerii. See annab sulle hea ettekujutluse kuidas pulmapäev konkreetse pulmafotograafi silmade läbi välja näeb.


Pulmapäeva kuupäeva broneerimisel teeb professionaalne pulmafotograaf sinuga alati põhjaliku lepingu, kus on detailselt kõik tingimused (näiteks pulmapiltide valmimise tähtajad) kirjas. Lepingu tegemine kindlustab ka selle, et pulmafotograaf sinu olulisel päeval ka kohale ilmub. Olen läbi aastate mitmetel kordadel kuulnud juhtumeid, kuidas pulmapäevaks palgatud tuttav, kellel on äge peegelkaamera, ei ilmunud pulmapäeval kohale või kustutas kogemata kõik pildid ära. Professionaalsele pulmafotograafile on maine väga oluline ja sellist olukorda ei teki.


PULMAFOTOGRAAFI PULMADE PILDISTAMISE STIIL ja KÄEKIRI

Minu pulmade pildistamise stiil on romantiline, klassikaline ja vaba. Minu tehtud pulmapilt on klassikaline, ajatu, ilus ja valgusküllane pulmapilt, mida on mõnus ka 10 aasta pärast vaadata. Pulmapildid peavad jutustama just teie erilise päeva loo ja andma edasi kõik selle vahetu emotsiooni ja ilu.


Ma ei kasuta tugevat pilditöötlust ja tugevaid filtreid. Samuti ei poolda ma piltidel kramplikke ja ebamugavaid poose ja pidevat kaamera poole vaatamist, sest teie pruutpaarina olete olulised. Ärge vaadake mind vaid vaadake üksteist.


Ma näen millised poosid just teile sobivad ja juhendan teid vastavalt, et saada parim tulemus. Te ei pea ise poseerimise pärast muretsema.


Ma ei tõmba rangelt piiri ette, et pildistan ainult naturaalse valgusega. Vajadusel kasutan erinevaid välgulahendusi, sh nii kaamera peal kui kaamerast eemal. Pulmade pildistamisel kasutan professionaalset Nikoni fototehnikat. Pildistan paralleelselt mitme kaameraga, et ükski oluline hetk kaotsi ei läheks.

Sinu pulmafotograaf - klassikalised ja ajatud pulmapildid. Pulmafotograaf Jako Ülenõmm.

Võta minuga ühendust

Saada mulle kiri jako@pulmafotograaf.eu või täida ära kontaktivorm. Vastan sulle hiljemalt kahe päeva jooksul.