SINU PULMAFOTOGRAAF

SINU PULMAFOTOGRAAF & UNISTUSTE PULMAPILDID


Tsau! Mina olen Jako ja olen Sinu Pulmafotograaf.

Kindlasti oled juba mõelnud kes see Sinu Pulmafotograaf üldse on. Nonii, siin on väike tutvustus.


Olen fotograaf sh pulmafotograaf olnud juba üle kümne aasta. Professionaalse fotograafina olen keskendunud ainult pulmade pildistamisele. Minu loodud pulmafotosid iseloomustavad märksõnad klassikaline ja ajatu, loomingulisus ja ehedad emotsioonid. Minuga koos pildistama minnes võid olla kindel, et fotosessioon on pingevaba ka paaridele, kes pole harjunud kaamera ees olema.


Professionaalsel tasemel pulmafotograafia juurde olen jõudnud läbi oma reisikogemuse. Esimese pulma pildistasin Austraalias. Olen oma kaameraga palju laias maailmas ringi reisinud ja seda igal võimalusel jäädvustanud. Armastan sportlikku eluviisi, tervislikku toitumist, raamatuid ja reisimist. Olen ka ise õnnelikus abielus ja imetoreda tütre isa.


Lisaks pulmade jäädvustamisele koolitan Eestis välja noori alustavaid pulma- ja portreefotograafe, et anda neile väärtuslikku kogemust pulma- ja portreefotograafia turul.

Sinu pulmafotograaf
Sinu pulmafotograaf - klassikalised ja ajatud pulmapildid. Pulmafotograaf Jako Ülenõmm.

Macchu Picchut otsimas

Sinu pulmafotograaf - klassikalised ja ajatud pulmapildid. Pulmafotograaf Jako Ülenõmm.

Päikeseloojang Grand Canyonis

Sinu pulmafotograaf - klassikalised ja ajatud pulmapildid. Pulmafotograaf Jako Ülenõmm.

Islandil liustikul matkamas

TAGASISIDE SINU PULMAFOTOGRAAFILE

Kristina
Evelin
Jana
Kristi
Kristina
Evelin
Jana
Kristi

Jako on fotograaf ülivõrdes, keda saame soovitada kahel käel! Temaga kohtudes tunned nagu oleksite juba ammused sõbrad, sest suhtlus on täiesti hinnanguvaba, täis huumorit ja mõistmist. Fotojäädvustused, mis läbi tema kaamerasilma talletatud saavad on täiesti imetabased - need on hetked, mis võtavad kogu erilise päeva selle kõige paremas võtmes kokku. Kui pulmad oleksid nagu sünnipäev - üks kord aastas, oleksime 100% püsikliendid. Siiras aitäh!

TAGASISIDE SINU PULMAFOTOGRAAFILE.
Kristina
Evelin
Jana
Kristi

Jakoga pildistamise kogemus oli suurepärane! Ta teeb pildistamise mugavaks ja nauditavaks. Teeb nalja. Saab lastega hästi läbi. Suudab hämmastava täpsusega tabada kogu pulmapäeva momendid, nii et pilte vaadates kogu imeilus päev taas värskelt meelde tuleb. Ta oskab teha imeilusaid pilte, isegi kui ei oska poseerida. Jako juhendab väga sujuvalt ja loomulikult, nii et ise ka pärast imestad, et kuidas küll nii ilusad poosid tulid. Meie jäime väga rahule ja soovitame kõigile!

TAGASISIDE SINU PULMAFOTOGRAAFILE.
Kristina
Evelin
Jana
Kristi

Oleme väga õnnelikud, et valisime Jako oma pulma jäädvustama. Ta on hästi sõbralik ja tore inimene ning suutis ilupildistamise ajal luua nii mõnusa atmosfääri, et tundsime ennast tema kaamera ees uskumatult mugavalt ja vabalt. Jako juhendamine pildistamise ajal on superhea ning tänu sellele ka tulemus suurepärane, pildid on väga ilusad ning värviküllased. Jako jättis väga hea mulje tervele meie peoseltskonnale.

TAGASISIDE SINU PULMAFOTOGRAAFILE.
Kristina
Evelin
Jana
Kristi

TAVAPÄRASELT OLEN VÄGA SÕNAOSAV, KUID MA EI SUUDA KUIDAGI LEIDA NEID ÕIGEID SÕNU, ET KIRJELDADA OMA MÕTTEID, KÕIK SÕNAD ON KUIDAGI NII VÄHESED JA TÜHISED KIRJELDAMAKS SEDA MEELETUT TÄNUTUNNET JA RÕÕMU. JAKO SEE OLI SUUR ÕNN JA ÕNNISTUS, ET JUST SINA MEIE ELU TÄHTSAIMAT PÄEVA JÄÄDVUSTASID.

Fotod on imelised. Sa oled imeline ja väga eriline inimene. Sinu tohutu pühendumine ja ennast salgav, kirjeldamatu professionaalsus, erakordne oskus lahustada juba eos kõik tekivad pingekesed ja meeletu abivalmidus.“

TAGASISIDE SINU PULMAFOTOGRAAFILE.

KUIDAS VALIDA ENDALE JUST SEE ÕIGE PULMAFOTOGRAAF?


Tõenäoliselt oled planeerimas oma tähtsat päeva ja seisad valiku ees, kuidas leida oma tähtsat päeva jäädvustama just see õige pulmafotograaf?

Olen ka ise abielus ja tean kui raske on pruutpaaridel pulmafotograafi valida. Kõige olulisem aspekt pulmafotograafi valiku juures on see, et pulmafotograafi stiil ja käekiri vastaks sinu ootustele. Pulmapildid jäävad sulle aastateks seda erilist päeva meenutama.


Vaata pulmafotograafide kodulehtedel näidisgaleriisid ja kindlasti küsi vaatamiseks juba jäädvustatud täispikk pulmapäeva galerii. See annab sulle hea ettekujutluse kuidas pulmapäev konkreetse pulmafotograafi silmade läbi välja näeb.


Pulmapäeva kuupäeva broneerimisel teeb professionaalne pulmafotograaf sinuga alati põhjaliku lepingu, kus on detailselt kõik tingimused (näiteks pulmapiltide valmimise tähtajad) kirjas. Lepingu tegemine kindlustab ka selle, et pulmafotograaf sinu olulisel päeval ka kohale ilmub. Olen läbi aastate mitmetel kordadel kuulnud juhtumeid, kuidas pulmapäevaks palgatud tuttav, kellel on äge peegelkaamera, ei ilmunud pulmapäeval kohale või kustutas kogemata kõik pildid ära. Professionaalsele pulmafotograafile on maine väga oluline ja sellist olukorda ei teki.


SINU PULMAFOTOGRAAF & UNISTUSTE PULMAPILDID


Pulmafotograafi pildistamise stiil ja käekiri?

Sinu pulmafotograafi stiil ja käekiri on romantiline, klassikaline ja vaba. Loodud pulmapildid on klassikalised, ajatud, ilusad ja valgusküllased, mida on mõnus ka 10 aasta pärast vaadata. Pulmapildid peavad jutustama just teie erilise päeva loo ja andma edasi kõik selle vahetu emotsiooni ja ilu. Seetõttu on väga oluline, et pulmafotograafi tellides on täpselt aru saada milliseid pulmapilte oodata on.

Ma ei kasuta tugevat pilditöötlust ja tugevaid filtreid. Samuti ei poolda ma piltidel kramplikke ja ebamugavaid turistipoose ja pidevat kaamera poole vaatamist, sest teie pruutpaarina olete olulised. Ärge vaadake mind vaid vaadake üksteist. Tulemuseks on oluliselt emotsioonirohkemad pildid ja vahetumad hetked.


Ma näen millised poosid just teile sobivad ja juhendan teid vastavalt, et saada parim tulemus. Te ei pea ise poseerimise pärast muretsema.

Ma ei tõmba rangelt piiri ette, et pildistan ainult naturaalse valgusega. Vajadusel kasutan erinevaid välgulahendusi, sh nii kaamera peal kui kaamerast eemal. Pulmade pildistamisel kasutan professionaalset Nikoni fototehnikat. Pildistan paralleelselt mitme kaameraga, et ükski oluline hetk kaotsi ei läheks.

Võta minuga ühendust

Saada mulle kiri jako@pulmafotograaf.eu või täida ära kontaktivorm. Vastan sulle hiljemalt kahe päeva jooksul.