TÄIENDÕPE MEISTRIKLASSI LÄBINUD ÕPILASELE - põhjalik fotokoolitus edasijõudnud fotograafile - (Tallinn) (9 ak tundi)


Sinu pulmafotograaf - klassikalised ja ajatud pulmapildid. Pulmafotograaf Jako Ülenõmm. Fotokoolitused.
Sinu pulmafotograaf - klassikalised ja ajatud pulmapildid. Pulmafotograaf Jako Ülenõmm. Fotokoolitused.
Sinu pulmafotograaf - klassikalised ja ajatud pulmapildid. Pulmafotograaf Jako Ülenõmm. Fotokoolitused.
Sinu pulmafotograaf - klassikalised ja ajatud pulmapildid. Pulmafotograaf Jako Ülenõmm. Fotokoolitused.

Koolitus toimub iga kuu. Täpne koolituse aeg lepitakse iga kord õpilasega eraldi kokku.

Koolituse kirjeldus

Enne koolituse toimumist lepitakse õpilastega kokku huvipakkuv teema, millele koolitusel keskendutakse. Koolitus sobib nii algajale- kui ka edasijõudnud fotograafile (sõltuvalt temaatikast) ja on ka mõeldud täiendama Portree- ja Pulmafotograafia koolitust, st sobib hästi õpilasele kes nimetatud koolituse läbis ja soovib mingit temaatikat süvitsi õppida.


KOOLITUSE TEEMAD:


1. FOTOKAAMERA JA TEHNIKA TUNDMAÕPPIMINE - õpilane õpib tundma oma fototehnikat ja oskab seda erinevates olukordades maksimaalselt ära kasutada. Sobib hästi õpilasele kes alles soetas endale fototehnikat ja soovib seda maksimaalselt ära kasutada erinevates situatsioonides.


2. KLIENDI VALGUSTAMINE VÄLKUDEGA - õpilane oskab kasutada välke nii kaamera peal, kui ka juhtmevabalt kaamerast eemal. Kuni kolme välgu omavahel ühendamine. Erinevad valgusskeemid. Kui õpilasel endal välk puudub, siis kasutatakse juhendaja tehnikat.


3. FOTOTÖÖTLUS ADOBE LIGHTROOM CLASSIC PROGRAMMIGA - õpilane oskab Adobe Lightroom Classic programmis pilte erinevate tööriistadega töödelda ja hallata. Maskide rakendamine ja värvihaldus, lokaalne töötlus ja töötluse rakendamine kasutades erinevaid võimalusi. Õpilasel peab eelnevalt olema kogemus Adobe Lightroomiga.


Vajalikud vahendid: Koolitusel osaleval õpilasel peab olema oma fotoaparaat ja sõltuvalt valitud teemast ka sülearvuti koos Lighroom Classic programmiga. Muud õppematerjalid väljastab juhendaja kohapeal.


Õppe sisu:

# Mahukas teooriaõpe.


Õppekeskkonna kirjeldus: Meie koolitusruumid on spetsiaalselt kujundatud täiskasvanute õppeks, kus on olemas kõik esmased vajalikud vahendid.


Õppematerjalid: Vajalikud õppematerjalid (pastakas ja paber) väljastab juhendaja kohapeal.


Lõpetamise tingimused ja väljastatav dokument: Koolitusel osalemine, tõend.


Kvalifikatsioon: Jako Ülenõmm on pikaajalise kogemusega fotograaf sh pulmafotograaf, kes on pildistamisega tegelenud juba üle 10 aasta. Esimestel aastatel pühendus ta looduse ilu jäädvustamisele ja väga tehnilisele makrofotograafiale, seejärel tulid reisifotograafia ja pulmade jäädvustamine. Nüüd keskendub ta täielikult pulmade pildistamisele.

Jako Ülenõmm on läbinud väga põhjaliku Töötukassa poolt korraldatava “Täieliku pulmafotograafia” koolituse, millega pandi alus oma ettevõtte loomisele ja professionaalsele pulmade jäädvustamisele. Lisaks läbiti individuaal- ja grupikoolitaja põhjalik kursus, et ka ise koolituste korraldamisega tegelema hakata. Lisaks nimetatud koolitusele on ta läbinud suurel hulgal erinevaid põhjalikke online videokoolitusi sellistelt pulmafotograafia maailma tippudelt nagu Susan Stripling, Roberto Valenzuela, Scott Robert Lim ja paljud teised.


Juhendaja/koolitaja: Jako Ülenõmm

Valdkond: Fotograafia sh pulmafotograafia

Kogemus: 10+ aastat


Kontaktandmed: www.pulmafotograaf.eu, +372 504 8371