PORTREE- ja PULMAFOTOGRAAFIA MEISTRIKLASS - põhjalik fotokoolitus alustavale või edasijõudnud fotograafile - (Tallinn) (50 ak tundi)


Sinu pulmafotograaf - klassikalised ja ajatud pulmapildid. Pulmafotograaf Jako Ülenõmm. Fotokoolitused.
Sinu pulmafotograaf - klassikalised ja ajatud pulmapildid. Pulmafotograaf Jako Ülenõmm. Fotokoolitused.
Sinu pulmafotograaf - klassikalised ja ajatud pulmapildid. Pulmafotograaf Jako Ülenõmm. Fotokoolitused.
Sinu pulmafotograaf - klassikalised ja ajatud pulmapildid. Pulmafotograaf Jako Ülenõmm. Fotokoolitused.

Pulmafotograafia Meistriklass

Oled unistanud saada pulmafotograafiks?

Spetsiaalselt algajatele ja edasijõudnutele välja töötatud õpe (väike grupp, st max 4 õpilast) koos mahuka teooriaosaga, praktilise pildistamisega (2 modellidega fotosessiooni) ja koduste ülesannetega. Koolitus keskendub pulma- ja portreefotograafiale (sh paarid ja pered) ja sobib õpilasele, kellel on plaanis fotograafina tegutsema hakata.

Koolitus on väga põhjalik ja detailne. Selle käigus antakse edasi suur fotograafina tegutsemise kogemus koos tehtud vigadega, millest õppida.

Koolitus toimub iga kuu. Täpne koolituse aeg lepitakse iga kord õpilasega eraldi kokku.

Kui oled juba meitriklassi läbinud, siis sobib sulle edasijõudnutele mõeldud täiendkoolitus, vt koolituse kirjeldust siit

Koolituse kirjeldus

Spetsiaalselt algajatele ja edasijõudnutele välja töötatud õpe (max 2 õpilast) koos mahuka teooriaosaga, praktilise pildistamisega (2 modellidega fotosessiooni) ja koduste ülesannetega. Koolitus keskendub pulma- ja portreefotograafiale (sh paarid ja pered) ja sobib õpilasele, kellel on plaanis fotograafina tegutsema hakata.


Koolitus on väga põhjalik ja detailne. Selle käigus antakse edasi suur fotograafina tegutsemise kogemus koos tehtud vigadega, millest õppida. See annab õpilasele juba suure konkurentsieelise teiste alustavate fotograafide ees.


Koolituse hind: 1900 €

Koolituse toimumise aadress: Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Keemia tn 4, I Korrus.

Õppekava nimetus: Portree- ja pulmafotograafi täienduskoolitus.

Õppekavarühm: 0211, Audiovisuaalsed tehnikad ja meedia tootmine.


Edukas koolituse läbinud õpilane:

# Oskab edukalt kliendiga suhelda ja leida uusi kliente läbi erinevate turunduskanalite. Lisaks oskab analüüsida kliendikäitumist läbi erinevate tööriistade nt Google Ads ja Analytics.

# Mõistab klassikalist pulmapäeva ülesehitust, norme ja selle erinevaid aspekte fotograafi silmade läbi.

# Oskab klienti pingevabalt poseerida, et kliendid oleksid piltidel loomulikud ja rahulolevad, arvestades seejuures erinevaid klienditüüpe (pikkus, kehaehitus jne).

# Oskab leida pildistamiseks sobiva koha, valguse ja oma kliente sobivalt valgustada kasutades vajadusel erinevaid abivahendeid (välgud, reflektorid jne).

# Luua oma pildistamise stiil ja käekiri ning seda rakendada.

# Oskab Lightroom Classic programmis pilte vastavalt oma stiilile ja käekirjale töödelda ja kliendile saata.

# Tunneb oma fototehnikat ja oskab seda erinevates olukordades maksimaalselt ära kasutada.

# On valmis tegutsema pulma- ja portreefotograafina (sh paarid ja pered).


Õpingute alustamise tingimused: Koolitusel osalemine.


Õppe kogumaht: 50 akadeemilist tundi, millest auditoorse ja iseseisva praktilise töö maht 36 akadeemilist tundi.


Õppe sisu:

# Mahukas teooriaõpe.

# Kaks praktilist pildistamissessiooni modellidega.

# Adobe Lightroomi Classic pilditöötlus.

# Iseseisev praktiline töö.


Õppekeskkonna kirjeldus: Meie koolitusruumid on spetsiaalselt kujundatud täiskasvanute õppeks, kus on olemas kõik esmased vajalikud vahendid sh arvutiga töötamise pind ja mugav iste, puhkenurk, kirjutuslaud, paberid, pastakad, korralik ventilatsioon ja heliisolatsioon, et õppimine toimuks vaikuses. Lisaks on olemas kööginurk ja ühistranspordi peatus maja juures.


Õppematerjalid: Koolitusel osaleval õpilasel peab olema oma fotoaparaat. Muud õppematerjalid (paber, pastakas) väljastab juhendaja kohapeal. Koolitusel osalejal on soovituslik kaasa võtta oma arvuti kuhu on paigaldatud fototöötlusprogramm Adobe Lightroom Classic. Arvuti puudumisel kasutatakse Koolitaja sülearvutit.


Lõpetamise tingimused ja väljastatav dokument: Koolitusel osalemine, tõend.


Kvalifikatsioon: Jako Ülenõmm on pikaajalise kogemusega fotograaf sh pulmafotograaf, kes on pildistamisega tegelenud juba üle 10 aasta. Esimestel aastatel pühendus ta looduse ilu jäädvustamisele ja väga tehnilisele makrofotograafiale, seejärel tulid reisifotograafia ja pulmade jäädvustamine. Nüüd keskendub ta täielikult pulmafotograafiale.

Jako Ülenõmm on läbinud väga põhjaliku Töötukassa poolt korraldatava “Täieliku pulmafotograafia” koolituse, millega pandi alus oma ettevõtte loomisele ja professionaalsele pulmade jäädvustamisele. Lisaks läbiti individuaal- ja grupikoolitaja põhjalik kursus, et ka ise koolituste korraldamisega tegelema hakata. Lisaks nimetatud koolitusele on ta läbinud suurel hulgal erinevaid põhjalikke online videokoolitusi sellistelt pulmafotograafia maailma tippudelt nagu Susan Stripling, Roberto Valenzuela, Scott Robert Lim ja paljud teised.


Juhendaja/koolitaja: Jako Ülenõmm

Valdkond: Fotograafia sh pulmafotograafia

Kogemus: 10+ aastat


Kontaktandmed: www.pulmafotograaf.eu, +372 504 8371